Батьки столичних школярів можуть обрати офлайн чи онлайн-навчання своїх дітей – КМДА

Автор: Галина Ворона
13:54 10.08.2022

Абсолютно всі навчальні заклади мають бути підготовлені до початку навчального року. Водночас батьки столичних школярів можуть обрати форму навчання своїх дітей та змінити вибір протягом навчального року.

Батьки столичних школярів можуть обрати офлайн чи онлайн-навчання своїх дітей – КМДА

Про це розповіла директорка Департаменту освіти і науки КМДА Олена Фіданян.

За її словами, перед початком нового навчального року  заклади освіти проінспектували за участі представників Міністерства освіти і науки, Департаменту освіти і науки КМДА, районних державних в місті Києві адміністрацій.

Цьогоріч 1252 освітні установи готуються до нового навчального року в умовах воєнного стану. Загальна кількість міських програм, які планувалось фінансувати, було скорочено вдвічі. У той же час, збережено в повному обсязі всі програми, які направлені на безпеку дітей та викладачів, у тому числі облаштування укриттів та забезпечення пожежної безпеки. На сьогодні роботи за цими програмами тривають і будуть завершені вчасно”, – заявила Олена Фіданян.

Вона наголосила, що всі батьки зможуть самі обрати для своїх дітей будь-яку форму навчання у закладах освіти і за потреби змінити форму навчання протягом навчального року.

У жодному разі примушення до тої чи іншої форми навчання в столиці не буде, і батьки обиратимуть самі будь-яку форму навчання: офлайн, онлайн чи індивідуальну. Не буде і єдиного шаблону для всіх шкіл столиці, кожна буде приймати те чи інше рішення, спираючись на множину факторів. На сьогодні більшість шкіл знаходиться в процесі обрання формату навчання в новому навчальному році, і ми очікуємо на їхні рішення протягом 10 днів», – підкреслила чиновниця.

Олена Фіданян також нагадала, що навантаження на столичні заклади освіти не зменшиться навіть через те, що майже 20 відсотків столичних школярів перебуває за кордоном. Частина з них стане учасниками освітнього процесу дистанційно. Окрім того, додатково київські школи приймуть дітей вимушених переселенців.

Читайте також: Wі-Fі буде в укриттях закладів освіти – в Україні запустили нову ініціативу

Нагадаємо, раніше у КМДА заявили, що 70% киян підтримують очне навчання своїх дітей у школах.

Великий Київ у Google News

підписатися