Басейни, театри і кінотеатри у Києві можуть знову закрити, – Кличко

12:44 24.06

У столиці дозволили працювати ресторанам, кафе, басейнам, театрам і кінотеатрам. Але у разі погіршення епідеміологічної ситуації, Київ повернеться до обмежень.

Басейни, театри і кінотеатри у Києві можуть знову закрити, – Кличко

Про це мер Києва Віталій Кличко заявив під час онлайн прес-конференції.

За його словами, комісія з надзвичайних ситуацій прописала регламенти та умови, за яких можуть працювати ці заклади. Разом із тим, місто контролюватиме дотримання правил роботи всіма закладами.

Підкреслю: в разі погіршення епідеміологічної ситуації, Київ повернеться до обмежень. Сьогодні кожен повинен розуміти, що треба берегтися! Дотримуватися елементарних правил: маска в транспорті та в публічних місцях, дезінфектори, соціальна дистанція”, – підкреслив Кличко.

Нагадаємо, столичні ТРЦ, кінотеатри, фітнес-центри, а також театри, музеї відкриються для відвідувачів. А от дитячі літні табори так і не отримали дозволу на роботу.

Додамо, що кількість мешканців Києва, в яких за минулу добу виявили захворювання на коронавірус, збільшилась на 99 людей, з них – 5 медиків. На сьогодні в столиці вже 4528 підтверджених випадків захворювання на COVID-19, померли – 101.

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...