Басейн та 14 ігрових майданчиків: на Оболоні запрацював оновлений дитсадок

Автор: Любава Лисичкіна
22:38 02.09

Тепер дитячий садочок відповідає найкращим європейським зразкам.

Басейн та 14 ігрових майданчиків: на Оболоні запрацював оновлений дитсадок
 Як ідеться у повідомленні, мова йде про дитячий  садочок №661 на вулиці Прирічній, 3.
 
“Саме в цих кумедних, нестримних, допитливих, безпосередніх і веселих малятах – майбутнє України, Києва, і звичайно, Оболонського району. Тому першочерговим завданням я бачу створення ідеальних умов для їхнього гармонійного розвитку”, – зазначила депутатка “Європейської Солідарності” в Київраді Ірина Никорак.
 
Найбільше малечі в молодшій групі – 60 хлопчиків та дівчаток. У ясельній, середній та старшій відповідно – 30, 28 та 27 дітлахів.
 
Тепер дитячий садочок відповідає найкращим європейським зразкам: басейн під прозорим куполом, чотирнадцять дитячих майданчиків, обладнаних тіньовими павільйонами та ігровими елементами. Футбольне поле, баскетбольний майданчик, майданчик із гойдалками.
“Ми зробили цей дитячий заклад таким, яким має бути кожен дитсадок у столиці. Вивести один садок на европейський рівень, зробити його найкращим у місті – лише перший крок. Спираючись на отриманий досвід, і маючи цей зразок, ми зобов’язані зробити всі комунальні дошкільні заклади на такому рівні”, – підкреслила Ірина Никорак.
 
Нагадаємо, в Інституті серця провели трансплантацію для 38-річного хлопця з рідкісною групою крові (ВІДЕО).

Великий Київ у Google News

підписатися