Barbie Роксолана та Barbie Ахматова. У столиці триває виставка лялькових образів відомих українок

Автор: Любава Лисичкіна
19:53 16.03

Лялькові майстри зі всієї країни створили образи видатних українських панянок у ляльках Barbie. Виставку представили у торговельному центрі Ocean Plaza в Києві.

Barbie Роксолана та Barbie Ахматова. У столиці триває виставка лялькових образів відомих українок

 Як повідомляють організатори виставки, “Barbie: Пані України” —  це проєкт, який демонструє образи відомих українок, втілених у ляльках Barbie. 

 Героїнями проєкту стали відомі українки, які вже залишили слід в історії країни,  такі як княжна Либідь, Леся Українка, Марія Заньковецька та Соня Делоне, Ольга Кобилянська та інші.

Також на виставці є й образи наших сучасниць – співачки Руслани Лижичко, Юлії Саніної (The Hardkiss), Альони-Альони, модольєра Оксани Караванської, ведучої Ольги Фреймут, волонтерок Яни Зінкевич та Катерини Ножевнікової. 

Крім цього, на виставці лялькових Barbie можна побачити акторок, політикінь, вчених. 

Цікавими є і авторки одягу Barbie. Так, наприклад, костюм для Квітки Цісик робила лікар-стоматолог Оксана Долгіх, а Ольгу Фреймут –  майстер по роботі з текстилем Ірина Дядікова.  Анну Ахматову вдівала бухгалтер-психолог Катерина Калашнікова, Ольгу Кобилянську – майстер з пошиву жіночого одягу  Олена Крилова.  Одяг для єдиної в той час жінки з дипломом капітана далекого плавання на Чорному морі Берти Рапопорт творила пенсіонерка Тетяна Леснік.

“У центрі уваги майстрів – одяг героїнь. Мода змінюється з роками, але дає можливість відобразити індивідуальність жінки, підкреслити її внутрішній світ та життєві позиції”, – говорять організатори виставки, якими стали  «Антошка», ТОВ «ТойДіКо Україна» та творчий проєкт “КуклЬтура”.

Після Києва виставка мандруватиме країною, її чекають лялькові музеї Дніпра, Вінниці, Львова.

До слова, на станції «Почайна» завершено встановлення турнікетів.

Великий Київ у Google News

підписатися