Байден сказав про Путіна те, що досі не зміг сказати український президент Зеленський

Автор: Любава Лисичкіна
23:11 17.03.2021

Заява президента США Джо Байдена щодо президента РФ Володимира Путіна є вкрай важливою для України, вважає п’ятий Президент України, лідер “Європейської Солідарності” Петро Порошенко.

Байден сказав про Путіна те, що досі не зміг сказати український президент Зеленський

Про це у відеозверненні заявив політик.

 

«Путін — вбивця». Те, що наша команда говорить з 2014 року. Те, що з 2019 року жодного разу не наважився вимовити Зеленський, вголос на увесь світ вимовив Джозеф Байден. Гарна відповідь на питання Who is Mr. Putin», – заявив Порошенко.
 
За словами політика, таке публічне визнання американського президента для України — на вагу золота. Байден — надійний союзник України в обороні від російської агресії і у проведенні реформ знаю не з чужих слів, а з власного досвіду і спілкування.
 
« Я хотів би подякувати першій особі Сполучених Штатів за цінні слова. Загалом — за підтримку України, яку він послідовно надає ще з часів нашої зустрічі під час моєї інавгурації у червні 2014 року. Однак Офіс українського президента поки що демонструє нездатність скористатися цією можливістю і навіть більше — ризикує її втратити», – зауважив народний депутат.
 
Порошенко переконаний, що необхідно продовжити реформи і припинити атаку на незалежні антикорупційні органи. Слід продемонструвати справжню боротьбу з корупцією, а не її імітацію. Не на словах, а на ділі зменшити вплив олігархів. Дотримуватися євроатлантичних стандартів демократії і ставлення до опозиції.
 
“В усіх цих кроках ми як державницька опозиція готові підтримувати владу. Ми навіть зараз по своїх зв’язках лобіюємо телефонну розмову Байдена із Зеленським. Не для Зеленського, звісно, стараємося, а для держави, бо національні інтереси України потребують діалогу із США на найвищому рівні. Від цього залежить наша безпека, від цього залежить наша перемога у війні з Росією. Від цього залежить перспектива нашого членства в Євросоюзі та НАТО. Від цього залежить майбутнє України”, – зазначив лідер “Європейської Солідарності”.
До слова, всі, хто причетний до організації політичного переслідування Петра Порошенка, рано чи пізно будуть нести за це відповідальність. Адже раніше повідомлялось, що проти п’ятого президента Петра Порошенка готують фейковий вкид.
 
 
 

Великий Київ у Google News

підписатися