Багатодітний батько або батько-одинак погодився мобілізуватися – чим відрізняється його служба

Автор: Оксана Тупальська
15:39 01.05.2023

Батьки, які виховують троє і більше дітей, або чоловіки, що є батьками-одинаками, мають право обирати, хочуть вони чи ні бути мобілізованими у військо. Однак, у випадку їхньої згоди, мають бути враховані потреби мобілізованого піклуватися про родину.

Багатодітний батько або батько-одинак погодився мобілізуватися – чим відрізняється його служба
Світлодіодне освітлення

Зокрема, такий військовий має проходити службу у тому ж населеному пункті, де він мешкає. 

Подібне право обирати згоду на мобілізацію мають чоловіки та жінки, які мають в родині людей з інвалідністю, виховують усиновлених дітей. 

Про категорії, які можуть бути звільненими від мобілізації детальніше можна прочитати за посиланням. 

Нагадаємо, “ВК” розповідав, що статистика кількості судових справ проти військових за останній рік значно зменшилась у порівнянні з попередніми роками. Це попри те, що мобілізованих значно більше. Основні статті, за якими судами було винесено вироки, стосувалися непокори начальству, дизертирства, втрати військового майна. Хоча, враховуючи, що студенти мають відстрочення від мобілізації, за останній рік війни на Київщині втричі зросла кількість чоловіків в вишах.

Корисно буде дізнатися досвід захисника-тероборонівця, який розповів, як цивільному підготуватися до мобілізації та що не варто говорити військовим. Також добровольці «Азову» назвали 5 важливих вмінь доброго військового.

Великий Київ у Google News

підписатися