Багатодітна мати очолювала банду, яка позбавляла житла людей. Прибрали до рук 6 квартир

Автор: Любава Лисичкіна
18:51 29.01

На Київщині перед судом постануть учасники злочинної організації, які спеціалізувалися на викраденні людей для заволодіння їхніми квартирами.

Багатодітна мати очолювала банду, яка позбавляла житла людей. Прибрали до рук 6 квартир

Про це повідомляє пресслужба Головного управління Нацполіції в Київській області. 

Відомо, що до  банди увійшли 11 осіб,  які вчиняли тяжкі та особливо тяжкі злочини на території Київщини та столиці.  Очолила зловмисників 37-річна жінка, мати п’ятьох дітей. Вона розробила план злочинної діяльності – члени організації обирали квартири, які не перебувають на обліках в державних реєстрах. Також для “роботи” обирали ті квартири, власники яких померли або вели антисоціальний спосіб життя. 

Для продажу чужого  майна правопорушники виготовляли правовстановлюючі документи на нерухомість, зокрема залучали «свою» людину з підробленим паспортом, яка виступала у ролі власника. Також підроблювали різноманітні довідки, необхідні для подальшого продажу. Маючи повний комплект документів, виставляли нерухомість на продаж. Кошти від продажу покупці передавали «власникові», а той – організаторці злочинної групи, яка розподіляла їх між усіма учасниками.

При цьому зловмисники застосовували фізичне насильство до господарів житла та проти їхньої волі вивозили до іншого місця, де утримували до того часу, поки  квартиру залишалася непроданою.

У червні 2020 року оперативники управління стратегічних розслідувань у Київській області, слідчі поліції області за процесуального керівництва прокуратури встановили організатора та членів злочинного угруповання.  

Матеріальні збитки, завдані зловмисниками жителям Київщини, сягають понад 10 млн грн.

Під час проведення досудового розслідування встановлено 6 фактів незаконного заволодіння квартирами.  

Нагадаємо, що кілька днів тому на Київщині знайшли “сольову” нарколабораторію потужністю 150 кг на місяць. Окрім потужних виробничих можливостей ділки мали розгалужену мережу збуту наркоречовин, яка охоплювала столицю та територію області. 

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...