АЗС Glusco переходять в управління НАК «Нафтогаз»: деталі

Автор: Любава Лисичкіна
23:27 13.05

Мова йде про 172 заправки компанії Glusco, певна кількість яких знаходиться і в Києві. Мережу заправок Glusco пов’язують з підозрюваним у злочинах нардепом Віктором Медведчуком.

АЗС Glusco переходять в управління НАК «Нафтогаз»: деталі

Про це повідомив прем’єр-міністр Денис Шмигаль.

«У нас є рішення суду, яке передбачає передачу відповідного майна державі. Ми його виконуємо. Позиція тут чітка: активи Росії та пов’язаних із нею компаній в Україні мають перейти нашій державі й працювати на благо нашої країни та всіх українців», — зазначив очільник уряду й додав, що це рішення допоможе в подоланні дефіциту пального.

Як повідомили в Офісі генпрокурора, у межах справи суд арештував понад 234 об’єкти нерухомого майна групи компаній Glusco – 145 автозаправних комплексів, 8 нафтобаз, 38 складських та інших приміщень, 9 земельних ділянок.

Це майно розташоване на території Києва, Київської, Дніпропетровської, Донецької, Запорізької, Івано-Франківської, Харківської, Херсонської, Полтавської, Миколаївської, Кіровоградської, Львівської та Волинської областей.

Щоб не допустити незаконного використання, ці об’єкти і корпоративні права 34 юридичних осіб групи Glusco передано в управління АРМА.

Нагадаємо, 11 травня стало відомо, що суд арештував майно родичів Медведчука та Козака.

 12 квітня СБУ затримала Віктора Медведчука, який втік з-під домашнього арешту на початку повномасштабного вторгнення РФ в Україну. Одіозний нардеп був одягнений в українську військову форму.

Згодом стало відомо, що Медведчук переховувався у Києві зі своїм кухарем та охоронцем. Він планував втекти з України через кордон з невизнаним Придністров’ям.

Великий Київ у Google News

підписатися