Авіатроща в Броварах: матеріали з чорної скриньки вже у слідства

15:19 03.03.2023

На місці авіакатастрофи в Броварах знайшли чорну скриньку. Її розшифрували у Франції, а матеріали вже передали слідству.

Авіатроща в Броварах: матеріали з чорної скриньки вже у слідства
Світлодіодне освітлення

Про це сказав Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль на пресконференції у Києві, повідомляє  Укрінформ.

“Для мене особисто це велика трагедія. Я втратив друзів у цій катастрофі. На жаль, загинули і люди, які були, відповідно, в цьому місці, в цей час, діти. Продовжується розслідування. Чорна скринька була знайдена, була відправлена до Франції для відповідної розшифровки. Дані отримані, вони є у слідства. Слідство триває, я так само, як і ви, хочу дочекатися результатів і побачити аргументовані відповіді на ряд питань”, – сказав Шмигаль, відповідаючи на запитання, чи є вже якісь деталі розслідування та чи знайшли чорну скриньку на місці трагедії.

Читайте також: Авіатроща в Броварах: четверо місцевих школярів допомагали постраждалим

Також він додав, що поки що не має публічної інформації, яку б міг озвучити з цього приводу.

“Я так само, як і ви, чекаю результатів слідства. Думаю, що вони будуть десь найближчим часом. Там дійсно вже велика робота пророблена, тобто є дуже такі ясні результати технічного стану гелікоптера, є всі матеріали з чорної скриньки, вони збережені, якісні. Тобто слідство далі опрацьовує вже деталі й думаю, що найближчим часом отримаємо результат”, – сказав Прем’єр-міністр.

Нагадаємо, гвинтокрил ДСНС впав 18 січня у Броварах між дитячим садком та житловим будинком. На місці виникла масштабна пожежа. СБУ розглядає три версії авіакатастрофи у Броварах, в тому числі, умисні дії щодо знищення транспортного засобу.

На борту гелікоптера були міністр внутрішніх справ Денис Монастирський, його перший заступник Євген Єнін, а також державний секретар міністерства Юрій Лубкович. Всі, хто був на борту загинули.

Великий Київ у Google News

підписатися