Australian Open: киянка Даша Снігур здобула дебютну перемогу в кваліфікації

Автор: Любава Лисичкіна
18:48 10.01

Українська тенісистка Дар’я Снігур переграла Вероніку Кепеде з Парагваю в першому раунді кваліфікації Australian Open. За словами спортсменки, вона тільки через кілька годин змогла усвідомити факт перемоги.

Australian Open: киянка Даша Снігур здобула дебютну перемогу в кваліфікації

Як розповіла українська тенісистка, киянка, яка сенсаційно перемогла на Wimbledon Дар’я Снігур,  про дебютну перемогу у кваліфікації Australian Open, чітких завдань перед собою вона не ставила, хотіла  лише зіграти якнайбільше матчів і запастися досвідом.

«Зважаючи на те, що я пройшла перше коло, можна сказати, до турніру я підготувалася добре. Щодо Сепеде, то я знала – вона ґрунтовичка і варто було очікувати, що буде важкий, в’язкий теніс, довгі розіграші. Так і сталося. Кожен гейм міг стати переломним, адже більшість із них завершилися на рівно», – додала Снігур.

Поєдинок тривав 2 години 14 хвилин і завершився з рахунком 6:3, 3:6, 6:2.
 
Тенісистка розповіла, що  на перемогу відреагувала стримано: втома накопичилася така, що після матчу ще до ладу не розуміла, що вперше пройшла стартове коло на ТВШ. Тільки через кілька годин, за словами Даші, вона  змогла усвідомити факт перемоги і виважено її оцінити.

Нагадаємо, генеральний директор Міжнародної тенісної академії Вадим Гуменюк вірить, що «золотий вік» для великого тенісу в Україні ще попереду, і держава має всі шанси повернути свою колишню спортивну славу – інтерв’ю з ним за посиланням.

Великий Київ у Google News

підписатися