Аукціон не відбувся: Мін’юст не може продати Ірпінську колонію

Автор: Тетяна Сененко
10:37 16.03

Міністерству юстиції не вдалося продати виправну установу під Києвом, і резонансна «Велика приватизація тюрем» уже, виявляється, не такою великою. Аукціон з продажу Ірпінського виправного центру (№ 132), який знаходиться в селищі Коцюбинське Київської області, просто не відбувся.

Аукціон не відбувся: Мін’юст не може продати Ірпінську колонію

Міністерство юстиції продає територію  в рамках великого розпродажу в’язниць, які вже не використовуються. Стартова ціна становила 220 млн грн.

«Потенційні покупці розцінили стартову ціну як занадто високу і заявки не подали. Аукціон переноситься на квітень зі зниженням стартової ціни», – написав у Facebook міністр юстиції Денис Малюська.

Нова ціна – 110,1 млн грн. Подати заявку можна протягом 30 днів.

Всього Міністерство юстиції планує продати на аукціонах майно 35 виправних установ, які законсервовані і не використовуються. У Мін’юсті пояснюють, що на утримання закритих в’язниць держава витрачає мільйони гривень.

Нагадаємо, за отримані кошти держава збирається збудувати нові виправні заклади європейського типу.

До слова, державна установа «Ірпінський виправний центр (№132)» розташована в центрі смт. Коцюбинське, лише за 6 км від столичної станції метро «Академмістечко». Заклад припинив свою профільну діяльність ще в серпні 2019 року.

Великий Київ у Google News

підписатися