Атака РНБО на телеканал “Прямий“ – фіаско чинної влади

Автор: Злата Колос
12:43 19.02

Якщо Рада Національної безпеки і оборони вирішить атакувати свободу слова через санкції на проукраїнський телеканал “Прямий“ це буде означати абсолютне фіаско чинної влади.

Атака РНБО на телеканал “Прямий“ – фіаско чинної влади

Про це у кулуарах парламенту заявив нардеп від “Європейської Солідарності“ Олексій Гончаренко.

Парламентар нагадав, що публічні нападки на телеканал “Прямий“ вже були від офіційного речника Банковій у ТКГ по Донбасу Олексія Арестовича. За його словами такі ж чутки “ходять“ й у парламенті. 

Звичайно, в мене нема інформації, що там буде (на засіданні РНБО, – ред). Якщо ж влада вирішить атакувати свободу слова через атаку на телеканал “Прямий“ це буде означати її абсолютне фіаско. Не можна порівнювати історію зі проросійськими пропагандистськими майданчиками, в які перетворилися ті канали, які сьогодні вже припинили своє мовлення з телеканалом “Прямий“. Абсолютно очевидно, що це проукраїнський патріотичний телеканал“, – пояснив він. 

Парламентар додав, що єдине, що він очікує від сьогоднішнього засідання РНБО – це рішення по скандальному блогеру й політику Анатолію Шарію.

Якщо це дійсно послідовна якась позиція, а не просто піар“, – додав Гончаренко.

Нагадаємо, сьогодні, 19 лютого за дорученням президента України Зеленський має відбутися засідання РНБО. На засіданні планується обговорити комплекс питань, частина з яких буде розглянута в закритому режимі.

Вчора лідер “ЄС“ Петро Порошенко повідомив, що купив телеканал “Прямий“ у Володимира Макеєнка через ризики відключення телеканалу за рішенням влади. Він також гарантував, що свобода слова і журналістські стандарти на телеканалі “Прямий“ будуть збережені.

Додамо, 5 лютого секретар РНБО Данилов заявив, що найближчим часом РНБО запровадить санкції проти окремих народних депутатів. Він зазначив, що  серед санкціонованих осіб буде ряд депутатів, які сьогодні є чинними нардепами.  

Також додамо, 16 вересня 2015 року набуло чинності рішення РНБО “Про застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій)“.

Як відомо,  2 лютого 2021 року президент України Зеленський ввів у дію рішення РНБО “Про застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій) щодо нардепа від ОПЗЖ Тараса Козака. Також на 5 років ввели санкції проти каналів “112-Україна“, NewsOne, ZIK – Новий формат, Аріадна ТВ, ТВВибор, Партнер ТВ і Лідер ТВ, телерадіокомпанія 112-ТВ, НОВИНИ 24 ГОДИНИ, Нові комунікації.

Літаки нардепів від ОПЗЖ Медведчука й Козака також потрапили  під санкції РНБО.

Великий Київ у Google News

підписатися