Артисти національної опери України візьмуть участь у постановці Кошицького державного театру у Словаччині

Автор: Марина Максенко
19:16 24.06.2022

Артистів балету Національної опери України запрошено до участі у новій постановці Кошицького державного театру у Словаччині.

Артисти національної опери України візьмуть участь у постановці Кошицького державного театру у Словаччині

Про це повідомили у Національній опері України.

Ставить балет всесвітньо відомий чеський танцівник та хореограф Іржи Бубенічек.

Прем’єра спектаклю “Процес” за мотивами однойменного роману Франца Кафки запланована на осінь цього року. У спектаклі візьмуть участь Олексій Потьомкін, Дмитро Чеботар та Сергій Гаркавий.

“Словаччина – одна з тих країн, які найбільш завзято допомагають Україні: зброєю, прихистком жінок і дітей, гуманітарними вантажами. Обмін культурними традиціями і співпраця, особливо у такий складний для України період – це ще один беззаперечний доказ дружби і партнерства”, – зазначили в опері.

За словами Олексія Потьомкіна, українських артистів приймають надзвичайно тепло.

“Щиро вдячні генеральному директорові Štátne divadlo Košice Ондрею Шоту та художньому керівникові балету, киянину Андрію Суханову, усьому колективу театру та словацькій публіці. Пишаємося тим, що представляємо нашу культуру і театр, працюючи на імідж України на міжнародній сцені. Але ні на мить не забуваємо про те, що у нас йде війна. Всіляко продовжуємо допомагати нашим хлопцям на передовій, завдяки яким можемо бути тут”, – каже Олексій.

 

Великий Київ у Google News

підписатися