Армія почекає: вступники-2020 можуть отримати відстрочку від призову

19:38 08.07.2020

Випускники коледжів та університетів можуть отримати відстрочку від весняного призову, який цьогоріч перенесено на травень-липень, та продовжити навчання за наступним ступенем освіти.

Армія почекає: вступники-2020 можуть отримати відстрочку від призову

Про це повідомляє пресслужба Міністерства освіти і науки.

У Міносвіти кажуть, що надали відповідні роз’яснення Приймальним комісіям закладів фахової передвищої та вищої освіти щодо попередньої реєстрації вступників, які планують продовжити своє навчання, але підлягають призову. Попередня реєстрація дозволить таким вступникам отримати документальне підтвердження про свої наміри і на підставі довідки отримати відстрочку до 1 жовтня 2020 року.

Досягнуті домовленості дозволять вступникам скористатись своїм конституційним правом на продовження навчання – пройти необхідні вступні випробування та подати заяви на вступ”, – зазначив т.в.о. Міністра освіти і науки Сергій Шкарлет.

Нагадаємо, президент України Володимир Зеленський підписав указ про призов в армію на 2020 рік, який передбачає призов на строкову військову службу з 18 років. У зв’язку з карантином, який було введено в Україні через поширення пандемії COVID-19, весняний призов до армії перенесено на травень-липень 2020 р. – розпорядження Уряду №179-р від 26.02.2020 року (зі змінами від 15.04.2020). Пунктом 5 цього документа визначено, що громадяни віком 18-19 років можуть бути призвані на службу лише за власним бажанням, яке підтверджується письмовою заявою.

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...