Армія окупанта легалізує мародерство в Україні

Автор: Марія Супрун
16:43 12.03

Росія легалізувала мародерство своєї армії в Україні, давши вказівку перейти на “самозабезпечення”.

Армія окупанта легалізує мародерство в Україні

Про це йдеться у повідомленні на сторінці Головного управління розвідки Міністерства оборони України у Facebook.

“Армія окупанта легалізує мародерство. У зв’язку з невдалою спробою провести блискучий наступ, окупанти вимушені змінити тактику. Через значні логістичні проблеми та розтягнутість комунікацій, вони нездатні належним чином забезпечити свої підрозділи пальним, харчами, технікою, набоями та провести ротацію”, – констатували у розвідці.

Так, мовиться у дописі, тепер основне завдання окупантів – закріпитися на наявних позиціях, прикриваючись місцевим населенням.

“При цьому, підрозділи путінських військ на невизначений час залишаються відрізаними від постачання і отримали вказівку перейти на “самозабезпечення” до наступних розпоряджень. Тобто, відбирати все необхідне у місцевого населення та грабувати склади, магазини, аптеки”, – наголосили в розвідці.

Кадри мародерства, які останніми днями облетіли весь світ – не поодинокі випадки.

“До того ж вони супроводжуються численними випадками важких злочинів проти мирного населення: вбивства, катування, зґвалтування. В тому числі – неповнолітніх. Це цілеспрямована політика терору держави-окупанта, що заохочується її вищим керівництвом”, – йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, Росія вже втратила $30 мільярдів свого ВВП, без роботи залишаться близько 9 млн росіян.

Великий Київ у Google News

підписатися