Армійська каша, чай та концерт: як в Києві святкуватимуть 30-річчя ЗСУ

Автор: Марія Супрун
13:03 06.12.2021

Урочистості з нагоди 30-річчя Збройних сил України відбудуться у понеділок, 6 грудня одночасно в Києві, Харкові, Краматорську, Львові, Одесі та військовому містечку Озерне в Житомирській області.

Армійська каша, чай та концерт: як в Києві святкуватимуть 30-річчя ЗСУ

Про це йдеться на сайті Міноборони.

У межах святкування між цими містами буде проведено телеміст “Харків-Київ-Краматорськ-Львів-Одеса-Озерне”.

Зокрема, відбудуться демонстраційні покази новітніх зразків озброєння та військової техніки, пройдуть церемонії вручення бойових прапорів та почесних найменувань військовим частинам, нагородження військовослужбовців державними нагородами. Заплановані виступи військових оркестрів та інші розважальні заходи.

У Києві представники Збройних Сил України отримають у своє розпорядження 15, 13 і 12 одиниць автомобілів HMMWV.

У програмі урочистостей з нагоди 30-річчя Збройних Сил – концерти, неформальне спілкування, пригощання армійською кашею й чаєм всіх, хто завітає на свято 6 грудня о 18:00.

На сцені виступить гурт “Антитіла”. Святкування в столиці буде проходити на Михайлівській площі

До слова, в інтернеті також стартував челендж “30 днів вдячності”, приурочений до 30-річчя Збройних сил України.​ Як повідомляє Міноборони, задав старт челенджу головнокомандувач Збройних сил України генерал-лейтенант Валерій Залужний. Естафету вже прийняли полковник ЗСУ Анатолій Штефан, директор благодійного фонду “Повернись живим” Тарас Чмут та Міністерство оборони.

Нагадаємо, Збройним силам України сьогодні виповнюється 30 років.

Великий Київ у Google News

підписатися