Арестович розповів, коли кияни зможуть повернутися до столиці

Автор: Марія Супрун
13:09 18.03

Радник голови Офісу президента Олексій Арестович розповів, коли українці можуть повертатися в свої домівки у гарячих точках.

Арестович розповів, коли кияни зможуть повернутися до столиці

Про це він розповів “Радіо Свобода“.

За словами Арестовича, активна фаза війни має закінчитися за 2-3 тижні. Хороші результати спостерігаються під Києвом, Харковом, Сумами та Черніговом – там вже активна фаза майже завершена. 

Згодом повернутися додому зможуть й кияни. Навіть у випадку, якщо ворог сконцентрує сили на повторному наступі на Київ, їх поразка неминуча, вважає Арестович.

“Ну просто на тиждень це, або на 10 днів ще віддалиться. Кінець тут один, вони стратегічно програли, програють і оперативно. Тому я думаю, що середина квітня, кінець квітня кияни, які поїхали зможуть повертатися додому”, – сказав він.

На думку радника, існує два варіанти закінчення війни: мирна угода та відвід військ рф, або позиційна війна, в якій вони точково утримуватимуть певні райони. Проте, у разі другого варіанта, на ворогів чекає катастрофа. Їх координати буде відомо, ЗСУ буде бити по групових цілях, а ще розквітне природа і для наших партизан та сил спецоперацій це зіграє на руку.

Нагадаємо, сьогодні зранку житловий квартал в Подільському районі столиці був обстріляний орками (ФОТО, ВІДЕО).

Великий Київ у Google News

підписатися