Арахамія пропонував разом з нардепами РФ прийти до миру – Гео Лерос

Автор: Ольга Даниленко
22:33 23.02

Керівник парламентської партії “Слуга Народу” Давид Арахамія вчора запропонував створити робочі групи з українських та російських нардепів та разом напрацювати питання миру.

Арахамія пропонував разом з нардепами РФ прийти до миру – Гео Лерос

Про це у прямому ефірі телеканал “Прямий” повідомив нардеп, “ексслуга” Гео Лерос. Нардеп послався на джерела з “середини Офісу Президента”.

За його словами подібну пропозицію Арахамія зробив, коли президент збирав лідерів всіх фракцій.

“Давид Арахамія у присутності всіх лідерів фракцій запропонував створити робочу групу з депутатів українського парламенту й напрацювати таку ж саме групу з депутатів Держдуми Російської Федерації аби з ними напрацювати питання миру”, – наголосив нардеп.

21 лютого Путін оголосив, що РФ визнає незалежність так званих Л/ДНР. Держдума РФ дала згоду Путіну на використання армії на Донбасі.

23 лютого, розпочався призов резервістів. РНБО пропонує парламенту запровадити надзвичайний стан по всій території країни, крім Луганської та Донецької областей, а  Рада у першому читанні підтримала законопроєкт про право на цивільну вогнепальну зброю.

Країни Заходу засудили визнання незалежності “Л/ДНР” та пообіцяли у відповідь запровадити санкції. Канцлер Німеччини Олаф Шольц заявив про призупинення сертифікації газопроводу “Північний потік – 2” на невизначений термін. Великобританія санкціонувала п’ять росбанків та бізнесменів Геннадія Тимченка, Бориса та Ігоря Ротенбергов. У США заборонили інвестувати та торгувати з “Л/ДНР”. Санкції також торкнулися “посадовців” квазіреспублік. Країни ЄС включили до списку санкцій 27 російських фізичних осіб і компаній, а також 351 депутата Держдуми.

Канада, Японія та Австралія також ввели економічні та адресні санкції проти РФ, її офіційних осіб і деяких росіян.

 
 
 

Великий Київ у Google News

підписатися