Анекдот! У Борисполі депутат міськради Байчас досі незаконно займає кабінет райради

Автор: Злата Колос
16:09 29.01

Депутат Київської облради від партії “Європейська Солідарність“ Володимир Горковенко підозрює, що депутат Бориспільської міськради Владислав Байчас втратив геолокацію, адже досі незаконно займає кабінет голови Бориспільської райради: “Хоча це два різні приміщення та два різні представницькі органи“.

Анекдот! У Борисполі депутат міськради Байчас досі незаконно займає кабінет райради

Відповідне звернення Горковенко вже передав голові Бориспільської райради Антону Мотричу. Про це він повідомив на своїй сторінці у Faсebook.

Зокрема, Горковенко просить голову Бориспільської райради Антона Мотрича провести роз’яснювально-просвітницьку роботу з депутатом Бориспільської міськради Байчасом про те, що він плутає приміщення.

Також він вимагає надати копію оренди на підставі якої депутат Бориспільської міськради Байчас використовує кабінет Бориспільської райради. І звичайно, копії платіжок за ЖКГ за жовтень-листопад 2020 року та січень 2021 року.

Тим більше, згідно з Конституцією та Законами України у нас існують органи місцевого самоврядування і немає органів місцевого підпорядкування. Варто відзначити бюрократичну кмітливість. Насправді на кабінеті висить табличка нового голови райради Антона Мотрича, але він ніяк не може там оселитися. Тобто, приходиш до Мотрича, а в кабінеті Байчас“, – зауважив Горковенко.

Нагадаємо, представник “ЄС” Борисенко переміг на виборах мера Борисполя

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...