Анекдот та фото на фоні Кремля: відомі компанії бойкотували продукцію українофобки Привалової (ФОТО)

Автор: Марія Супрун
12:48 21.10.2021

Протягом останніх днів одразу кілька великих компаній зняли з продажу продукцію ТМ Yaro, що належить Юлії Приваловій – невістці Геннадія Кернеса і сестрі нардепа від партії «Слуга народу» Володимира Козака. Причиною стало фото жінки на фоні Кремля в Instagram, а також – анекдот про «бандерівців» в коментарях.

Анекдот та фото на фоні Кремля: відомі компанії бойкотували продукцію українофобки Привалової (ФОТО)

Про бойкот продукції одразу кількох магазинів повідомив у Facebook активіст Сергій Стерненко. Зокрема, тепер продукцію ТМ Yaro не можна купити в Rozetka, Алло, Сільпо, Епіцентрі, Ашані, супермаркеті Cooker та ін.

“Закликав відомі компанії відмовитися від співпраці з нею, і ось є перша невеличка перемога! Ще вчора Rozetka продавала 56 найменувань Yaro, і в наявності вони були майже всі, а сьогодні впродовж дня більшість товарів були видалені, а на всіх 20, які ще показує в пошуку, стоїть позначка “відсутній у продажу”, – написав Стерненко. 

“Товари Yaro неможливо замовити на доставку у Епіцентрі та Ашані, а онлайн-супермаркет Cooker повідомив, що призупинив продаж”, – написав Стерненко.

“Мені написав керівник прес-служби Fozzy group (до якої входить Сільпо) та повідомив, що супермаркет у процесі зняття з полиць усієї продукції ТМ Yaro (до п‘ятниці обіцяють завершити процес), нових поставок більше не буде та попросив повідомляти, якщо хтось з громадян виявить товари від Юлії Прівалової у продажу”, – написав сьогодні Стерненко.

Як писав раніше “Великий Київ”, кілька тижнів тому Юлія Привалова опублікувала на особистій сторінці в Instagram селфі з чоловіком, де вони вдвох стоять на тлі будівлі Кремля в Москві. Користувачі обурилися такою фотографією і почали залишати коментарі про неприпустимість таких знімків. Під одним з таких коментарів Привалова залишила відповідь у вигляді глузливого анекдоту про бандерівців, який ще більше розлютив мережу.

Згодом після скандалу Юлія Привалова в Instagram опублікувала фото українського прапора та вибачилась за анекдот про «бандерівців». Але чи допоможе їй це врятувати бізнес, невідомо.

 

Великий Київ у Google News

підписатися