Alyosha на відпочинку збирає використані маски. Прибирає пляж

Автор: Любава Лисичкіна
23:21 28.01

Бути корисною можна всюди, було би бажання. Так одна з українських співачок вирішила примкнути до рядів екологічних активістів і зробила це під час сімейної відпустки в Єгипті з чоловіком і трьома дітьми.

Alyosha на відпочинку збирає використані маски. Прибирає пляж

Співачка Alyosha вирішила допомогти планеті і прибрати з пляжу сміття. Про це  повідомила в Instagram.

Як зазначає Alyosha, після пандемії коронавірусу «дари моря» виглядають інакше. Тепер під час припливу море залишає на березі масу медичних масок, не утилізованих належним чином.

“Скільки біди морським жителям вже наробили люди…. Те, що я збирала на березі після відливу — суцільна загроза нашому світлому майбутньому! І що там в пакеті? А там маски і пластмаски. Бережіть природу і будьте здорові!  Дихайте свіжим повітрям!”, – ідеться у дописі співачки.

Нагадаємо, у столиці всі медичні відходи знищують за правилами, що прописані в наказі Міністерства охорони здоров’я. Ці відходи сортують у спеціальні ємкості і спалюють з дотриманням всіх норм.

Як відомо,  у столиці є спеціальні контейнери для   використаних масок і рукавиць.  

Відомо, тільки за  новорічні вихідні у Києві комунальники усунули 84 затори каналізації та промили 7194 м каналізаційних мереж, що зазнали суттєвих засмічень.

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...