Alyona Alyona – перша українка серед номінантів нової премії ЄС. Де проголосувати

20:11 23.09.2020

Реперка Alyona Alyona стала першою українською виконавицею, яка увійшла до шорт-листа нової премії ЄС у сфері сучасної музики Music Moves Europe Talent Awards 2021. Артистка має змогу поборотися за перемогу з 16 найкращими молодими артистами зі всієї Європи, виступити на фестивалі ESNS та отримати 10 000 євро на розвиток своєї кар’єри.

Alyona Alyona – перша українка серед номінантів нової премії ЄС. Де проголосувати

Про це повідомляється на сайті музичної нагороди.

На наступному етапі міжнародне журі обере вісім переможців у кожному жанрі (Pop, Rock, Singer-songwriter, R&B, Hip Hop, Loud, Alternative and Electronic). Переможець отримає винагороду у розмірі 10 000 євро.

Крім того, один з номінантів має можливість отримати Приз глядацьких симпатій шляхом відкритого онлайн-голосування. Винагорода – 5 000 євро. Кожен може проголосувати та підтримати alyona alyona. Для цього потрібно просто перейти за посиланням та залишити свій голос. 

Фінальним етапом для всіх учасників стане виступ та церемонія нагородження на фестивалі ESNS (Eurosonic Noorderslag), який відбудеться з 13 по 16 січня у Гронінгені (Нідерланди). 

Music Moves Europe Talent Awards  — це нова премія Європейського Союзу для підтримки сучасної та популярної музики. Вона відзначає нових виконавців, які представляють європейське звучання сьогодні та завтра. Премія реалізується Eurosonic Noorderslag (ESNS) у партнерстві з фестивалем Reeperbahn та за підтримки програми ЄС “Креативна Європа”.

Нагадаємо, Alyona Alyona випустила відео на трек “Сумно”. В ньому знялася дівчина, яку жорстоко побили в потязі.

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...