Активісти вимагають від СБУ розслідувати факт співпраці з ФСБ майбутнього високопосадовця у Нацбанку

Автор: Галина Ворона
20:49 15.02

15 лютого під головним управлінням Служби безпеки України пройшла акція з вимогою розслідування співпраці Дениса Кірєєва, котрого планують призначити заступником голови Нацбанку України, із російськими спецслужбами.

Активісти вимагають від СБУ розслідувати факт співпраці з ФСБ майбутнього високопосадовця у Нацбанку

Організаторам мітингу, ГО “Невідомий патріот” вдалось залучити до акції сотні людей, передає кореспондент Великого Києва.

“Неодноразово в ЗМІ виходили розслідування, щодо співпраці Дениса Кірєєва зі спецслужбами РФ. Призначення підозрюваного у державній зраді на таку посаду є небезпекою для країни”, – зазначив голова ГО “Невідомий Патріот” Євген Строкань.

“Під час ескалації на кордоні з РФ, ми хочемо бути впевнені в ефективності наших спецслужб, так само, як і ЗСУ. Адже Росія може застосовувати економічні, політичні та військові диверсії. Тому, ми чекаємо від СБУ активних та ефективних дій”, – додав прес-секретар ГО “Невідомий Патріот” Сергій Антонов.

Також, активісти зареєстрували офіційне звернення в СБУ, з вимогою провести публічне розслідування щодо діяльності Дениса Кірєєва.

За словами представників “Невідомого патріота” причиною проведення мітингу стала інформація про те, що кандидат на посаду заступника голови Нацбанку, якого просуває оточення Портнова, ймовірно, має зв’язок з ФСБ. Спираючись на раніше опубліковані журналістські розслідування з цієї справи, активісти закликають СБУ розслідувати цю справу.

Великий Київ у Google News

підписатися