Активісти викрили мережу шахрайських колл-центрів. Схоже, що її “кінці” ведуть в РФ (ВІДЕО)

19:00 18.01

У Києві в одному з ТЦ у Солом‘янському районі викрили цілий штат аферистів, які під виглядом інвестиційних консультантів “розводили” людей в Інтернеті.

Активісти викрили мережу шахрайських колл-центрів. Схоже, що її “кінці” ведуть в РФ (ВІДЕО)

Про це повідомляє активіст ГО “Стоп корупції” Олександр Золотнюк.

Шахраї поважно кличуть себе консультантами гри на біржі, а свою фірму – інвестиційною компанією. Однак на ділі це звичайні аферисти, які привласнювали кошти громадян, користуючись їх довірою.

Зазначається, що шахраї найбільше полюбляли вводити в оману іноземців, що свідчить про інтернаціональні амбіції організаторів колл-центру.

Щойно ті скидають кошти на електронні гаманці, аферисти показують нібито прибуток. Людина переказує гроші знову і знову, але зняти з рахунку не може, — розповідають деталі схеми громадські активісти.

Зазначається, що таких офісів у Києві налічуються десятки: це і великі офіси з потужним штатом працівників, і менші організації.

Також активісти будуть звертатись із заявою до СБУ, оскільки в приміщені фейкової інвесткомпанії знайшли стартові пакети російського оператора мобільного зв’язку “Білайн”.

На місці працює слідчо-оперативна група поліції Святошинського району, яка відшукала в офісі компанії речовини, що нагадують марихуану та амфетамін.

 

Як повідомлялось, у Києві викрили шахрая-кардера, який поцупив з рахунків українців півмільйона гривень

Читайте також: Рік новий – схеми старі. В столиці “на гарячому” затримали телефонного шахрая

Великий Київ у Google News

підписатися