Активісти прийшли до прем’єр-міністра вимагати відставки Ткаченка

12:40 20.08.2020

Сьогодні в Києві, під Кабміном проходить мітинг з вимогою відставки міністра культури Олександра Ткаченка.

Активісти прийшли до прем’єр-міністра вимагати відставки Ткаченка

Як повідомляє кореспондент “Великого Києва”, учасники акції звернулися до прем’єр-міністра Дениса Шмигаля з вимогою провести службове розслідування щодо Ткаченка. Причиною називають його не задекларований будинок на території заповідника “Труханів острів”.

Мітингувальники зазначають, що цей маєток не значиться в жодному державному реєстрі, а також є порушенням прав українців, бо створює перешкоди для вільного пересування і відпочинку громадян.

Ми звернулися до мера міста і правоохоронних органів, а зараз прийшли зі зверненням до прем’єр-міністра і вимагаємо повернути Труханів острів людям і адекватно відреагувати на дії міністра культури!”, – заявив один з активістів Віталій Плескач.

Читайте також: Де в Києві жити добре: ревізія мікрорайону на Виноградарі – репортаж

Нагадаємо, народний депутат від «Слуги народу» і колишній гендиректор телеканалу «1 + 1» Олександр Ткаченко подав декларацію в Національне агентство з питань запобігання корупції, але не вніс туди будинок в природоохоронній зоні на Трухановому острові в Києві. На ділянці землі в 4 гектари розташовується основний будинок, два будинки меншого розміру і двір з озером на ганку. 

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...