Ajax Systems та Київська школа економіки відкривають інженерну школу

Автор: Любава Лисичкіна
23:26 14.06

Студенти навчатимуться за напрямами електротехніка, машинобудування, матеріалознавство, інженерія ПЗ та біотехнологічна інженерія.

Ajax Systems та Київська школа економіки відкривають інженерну школу Фото: ілюстративне
Світлодіодне освітлення

Компанія спільно з університетом Київської школи економіки (KSE University) запускає школу для підготовки фахівців у галузі інженерії. 

Компанія Ajax Systems підписала меморандум про співпрацю з благодійним фондом KSE Foundation та KSE University. Інженерна школа створена в межах освітньої ініціативи Ajax Next.

Першою запустять програму з мікроелектроніки, що створена спільно з інститутом ETH Zurich. За нею готуватимуть інженерів-електриків.

До програми увійдуть такі курси:

  • схемотехніка;
  • проєктування інтегральних схем;
  • фізика напівпровідників;
  • системи зв’язку та навігації;
  • аналогові інтегральні схеми;
  • оптика та фотоніка.

Навчання відбуватиметься у змішаному форматі: заняття в кампусі KSE та онлайн.

“Попри війну та відтік кваліфікованих кадрів, Україна продовжує займати високі позиції у світових рейтингах за рівнем розвитку інноваційних технологій та професійних компетенцій громадян. Переконаний, що співпраця KSE Foundation, KSE University та Ajax Systems сприятиме розвитку технологічних галузей, появі нових кваліфікованих кадрів та покращенню конкурентоздатності України у сфері інновацій і цифрових технологій”,  – говорить Тимофій Брік, ректор KSE University.

До інженерної школи залучать також переможців програми Talents for Ukraine від KSE Foundation. А зі студентами та викладачами школи співпрацюватимуть технічні фахівці Ajax Systems.

Випускники інженерної школи зможуть пройти стажування в інституті ETH Zurich, де працюватимуть та проводитимуть експерименти в лабораторії.

Довідково:

Інженерна школа KSE була створена з метою підготовки висококваліфікованих фахівців у галузі інженерії та технологій, що є критично важливими для майбутнього розвитку України. Школа пропонує навчальні програми, розроблені спільно з провідними університетами та науковими установами, з акцентом на практичне застосування знань у реальних проєктах.

Ajax Systems — міжнародна технологічна компанія і найбільший у Європі виробник систем безпеки. У компанії працює 3, 300 працівників, серед яких велика команда технічних спеціалістів. Продуктове портфоліо налічує понад 135 бездротових і дротових пристроїв для безпеки й автоматизації. Ajax Systems пропонує рішення для захисту від вторгнення, відеоспостереження, виявлення пожежі, автоматизації дому та запобігання потопу. Сьогодні Ajax захищає понад 2,5 млн користувачів у 187 країнах світу.

До слова,  столичний ліцей носитиме імʼя легендарного комбата-азовця Олега Мудрака.

Великий Київ у Google News

підписатися