Аби виразити солідарність з Україною: серед гостей, що прибули до Києва Борис Джонсон, Урсула фон дер Ляєн, Джастін Трюдо

Автор: Оксана Тупальська
15:16 24.02

Аби продемонструвати солідарність з Україною, яка протистоїть російський агресії, до Києва 24 лютого 2024 року прибули прибули західні лідери – президентка Єврокомісії Урсула фон дер Ляєн, прем’єр-міністерка Італії Джорджія Мелоні; прем’єр-міністр Канади Джастін Трюдо та прем’єр-міністр Бельгії Александр Де Кроо, експрем’єр-міністр Великої Британії Борис Джонсон.

Аби виразити солідарність з Україною: серед гостей, що прибули до Києва Борис Джонсон, Урсула фон дер Ляєн, Джастін Трюдо
Світлодіодне освітлення

Напередодні з візитом до України також прибули прем’єр-міністр Данії Метте Фредеріксен та лідер більшості в Сенаті США, демократ Чак Шумер.

“У Києві з нагоди другої річниці війни Росії проти України. І щоб відзначити надзвичайну стійкість українського народу”, – повідомила президентка Єврокомісії Урсула фон дер Ляєн.

Джонсон назвав сьогоднішній день “другою похмурою річницею вторгнення РФ”:

“Спостерігаючи незламну мужність українців, я не сумніваюся, що вони переможуть і витіснять сили Путіна. За умови, що ми надамо військову, політичну та економічну допомогу, якої Україна потребує, – сказав Борис Джонсон.

https://kyivindependent.com/

Володимир Зеленський разом із західними партнерами які прибули до Києва, вшанували тих, хто боровся заради України і свободи та віддали своє життя – поклали квіти до «Стіни пам’яті» на Михайлівській площі у столиці.

Великий Київ у Google News

підписатися