Аби було. На вул. Генерала Наумова вже вдруге аварійно ремонтують асфальт

14:50 06.09

Новий асфальт уже вдргуе кладуть на ржаві труби, після чого він зривається.

Аби було. На вул. Генерала Наумова вже вдруге аварійно ремонтують асфальт

Про це у спільноті Facebook “Київдлялюдей” написала киянка Лідія Чернова. 

Вона розповіла, що в липні цього року, біля бойлернної, яка обслуговує будинки 31, 33, 33А по вул Генерала Наумова (м-в Новобіличі) КП Київтеплоенерго виконувало ремонт теплотраси в двох місцях. Був пошоджений асфальт, який уклали в 2020 році.

Замінювали ділянки пошкоджених корозією труб на такі ж сталеві неізольовані труби і вклали їх в короба заповнені водою. Гарячої води в цих будинках немає до сьогодні 05.09.2021. 03.09.21 відновлено пошкоджений асфальт”,

– пише киянка про проведені роботи та додає, що сьогодні новий асфальт знову зірвало.

Але ось дивина: сьогодні знову зірвано одноденний асфальт, і в тому ж місці знову міняють труби на неізольовані в короб заповнений водою! Просто золоте дно!”.

До допису вона додала кілька фото. 

Возможно, это изображение (на открытом воздухе) Возможно, это изображение (на открытом воздухе)

Зазначимо, до проведення капітального ремонту асфальтового покриття, всі відповідні служби мали провести заміну чи капітальний ремонт своїх комунікацій. Адже згідно пункту 16.1.14 Правил благоустрою міста Києва, після проведення будівництва, реконструкції або капітального ремонту шляхового покриття забороняється будь-яке (крім аварійного) розриття проїжджої частини протягом 5 років, а тротуарів – протягом 3-х років.

Великий Київ у Google News

підписатися