А ви знали що у Києві фактично 100%-во лікують туберкульоз? Показник вищий ніж у ВООЗ

Автор: Любава Лисичкіна
20:13 11.03

На засіданні Постійної комісії Київської міської ради з питань охорони здоров’я та соціальної політики заявили, що ефективність лікування хворих на туберкульоз у 2020 році склала 92%.

А ви знали що у Києві фактично 100%-во лікують туберкульоз? Показник вищий ніж у ВООЗ Фото:

Про це повідомляє сайт Київради.

Така висока ефективність — завдяки заходам Міської цільової програми протидії захворюванню на туберкульоз . Звіт щодо виконання цієї програми, який презентувало КНП «Фтизіатрія» на засіданні комісії, підтвердив фактичне подолання хвороби.  

 «За рекомендацією Всесвітньої організації охорони здоров’я ефективність лікування хворих на туберкульоз на амбулаторному рівні має складати 85%. Завдяки ефективності заходів Програми нам вдалося підвищити даний показник до 92%», – сказала заступниця голови Київської міської державної адміністрації Ганна Старостенко.

У столиці, за словами чиновниці, зафіксували зниження у 2020 році відсотку захворюваності на туберкульоз та смертності від цієї недуги.  

Стало відомо, що у минулому році виділялись кошти на закупівлю обладнання та витратні матеріали для бактеріологічних методів діагностики туберкульозу. А також для  своєчасного виявлення, корекції побічних дій та моніторингу лікування.  Все це забезпечило доступність до  діагностики туберкульозу для киян. 

 До слова, у Київраді вимагають справедливих умов формування столичного бюджету.

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...