А НАМН все рівно. Як у Нацакадемії “допомагають” лікувати хворих на COVID-19

Автор: Галина Ворона
20:42 02.04

Заступник мера Микола Поворозник розповів жахливі речі про те, як Національна академія медичних наук “відхрещується” від прохання столичної влади про допомогу у лікуванні хворих на коронавірус.

А НАМН все рівно. Як у Нацакадемії “допомагають” лікувати хворих на COVID-19

Гнівний допис він розмістив на своїй Facebook-сторінці.

Інститути Національної академії медичних наук – це про високоспеціалізовану медичну допомогу хворим і наукову роботу. Науковці цих закладів, враховуючи як розвивається ситуація, мали б передбачити перебіг пандемії в країні, попередити і застерегти усіх про її наслідки. Вони мали б напрацювати протоколи лікування хворих на коронавірус і навчити цього лікарів первинної та вторинної ланок”, – пише заступник мера.

На практиці, за його словами, виходить зовсім інше.

Поворозник розповідає, що вісім місяців тому місто звернулося до НАМН з проханням допомогти у госпіталізації та лікуванні хворих на COVID-19.

Вісім місяців у них було для того, щоб підготувати заклади та виділити місця для лікування хворих. Через вісім місяців отримуємо згоду на прийом 10 хворих. Десяти!” – обурюється чиновник.

Та це не кінець історії. Повезли тих 10 пацієнтів в Інститут фтизіатрії.

Чотирьох пацієнтів приймають на лікування. Шість чекають своєї черги у швидких біля закладу. Чекають, доки у швидких не закінчується кисень, і ми змушені оперативно перенаправити цих пацієнтів у комунальні заклади охорони здоров’я. Власне, це все, що вам потрібно знати про “спільні” зусилля з Національною академією медичних наук України”, – сумно підсумував заступник Кличка

Читайте також: Зрада дня. Лікарні «Укрзалізниці» відмовляються приймати “ковідних” хворих

Як повідомлялося раніше, наразі COVID-лікарні Києва переповнені, ліжка вже стоять в коридорах.

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...