Коли читаю у ФБ дописи і бачу силу-силенну світлин та відео про цьогорічний останній дзвінок для 11-класників, мимоволі напрошується висновок, що його головною особливістю стали… ТАНЦІ. Танцювали майже у всіх закладах. Гарно й не дуже. Юнаки з юнками, випускники із вчителями, або навіть із стільцями… У бальних нарядах і в джинсах, у вишиванках та у платтях, що добряче нагадували совєтську шкільну форму…, – ділиться враженнями Лікарчук.
А згодом додає, що наче і не засуджує, але і не розуміє, звідки така традиція – танцювати після завершення навчального року.
Ці батьки, у яких критичне мислення, як одна із мʼяких навичок, гарно присутнє, також думали над питанням: «А для чого? Яка мета?» Для картинки? Для того, щоб отримали насолоду гості свята? Чи іще для чогось? Чи проведення шоу в організаторів шкільних свят у крові?
Коли у відповідь освітянину кажуть, що то таке “прощання зі школою, кульмінація лінійки”, відповідає:
Вальс – кульмінація лінійки. Вибачте, але це як компот заїсти борщем…
Словом, зовсім Лікарчуку ці танці не до душі. Та ще й з репетиціями за рахунок уроків, коли учні мали сидіти в класах, слухати вчителів, отримувати знання… Хоч є батьки, які кажуть, що хай танцюють діти, тренуються – як будуть одружуватися, краще впораються з весільним вальсом.
@nastasiya_pinchuk Можна мені ще на 1 день в школу ? 🥹 Що кумедного робили в школі на уроках?😅#школа #київ #останнійдзвоник2024 #вальс ♬ оригінальний звук – Анастасия Пинчук