75 років у шлюбі: на Київщині зареєстрували зворушливий рекорд України

02:56 04.04.2023

Пану Василю — 96, його дружині — 92, і вчора, 3 квітня, вони встановили рекорд України за найтриваліший шлюб: 75 років і один місяць.

75 років у шлюбі: на Київщині зареєстрували зворушливий рекорд України
оренда квартири Київ

Про це повідомляє “Вечірній Київ”.

Керівниця Національного Реєстру Рекордів України Лана Вєтрова у коментарі розповіла, що секрет довгого шлюбу, ймовірно, в підтримці та в піклуванні один за одним.

«Гортаючи сімейний альбом, ми бачили зворушливі кадри, як молодий пан Василь міцно обіймає свою Парасковію. А нині, коли він сильно хворіє, вже він у обіймах дружини. Це і є, мабуть, тією цінністю, яка дозволила їм прожити у шлюбі так багато», — говорить Лана Вєтрова.

Мешканці Київщини одружились у далекому 1948 році. Тоді Василю був 21 рік, а його нареченій — 17. Діти подружжя діляться: за своє довге життя батьки жодного разу не сварились. Принаймні, при них.

Навіть сьогодні в них зберігся цей тактильний контакт — взяти за руку коханого, обійняти та похвалитись, який будинок свого часу він збудував.

«Мене вразили не стільки фотографії подружжя в молодості, скільки у середньому віці, де вони разом на морі у Криму. Абсолютно щасливі люди, на обличчі стільки задоволення від світу та від того, що поруч кохана людина. І це дуже показово», — додає Лана.

Нагадаємо, мотоцикліст з Борисполя встановив світовий рекорд на квадроциклі.

 

Великий Київ у Google News

підписатися