7 вагонів капітально відремонтувала Укрзалізниця. Що там буде?

16:56 22.07

Укрзалізниця завершила капітально-відновлювальний ремонт з продовженням терміну експлуатації 7 пасажирських вагонів. У кожному купе є дві розетки з USB-портами. Крім цього, змін зазнали вбиральні: тепер у вагонах встановлені вакуумні туалети, велике дзеркало та оновлена система подачі води.

7 вагонів капітально відремонтувала Укрзалізниця. Що там буде?

Про це повідомляє Укрзалізниця. 

Вагони-трансформери обладнані сучасними системами відеоспостереження, кондиціонування повітря, регулювання температури окремо в кожному купе, кнопкою виклику провідника та індикатором зайнятості вбиральні, а також інформаційними моніторами всередині купе, які показують температуру, швидкість потяга, дату, час та інше.

Термін виконання ремонту кожного такого вагона — близько 3 місяців, а вартість робіт — майже 16 млн гривень, що фактично вдвічі дешевше за придбання нового вагона. Крім цього, Укрзалізниця продовжує застосовувати вдосконалені вимоги до виробників та постачальників обладнання. Так, гарантія на окреме обладнання сторонніх виробників становить два роки з дати введення в експлуатацію.

У найближчі кілька місяців планується відремонтувати ще 24 пасажирські вагони, а загалом у 2021 році — виконати капітально-відновлювальний ремонт 50 вагонів.

Нагадаємо, нещодавно Укрзалізниця запустила інклюзивний приміський електропоїзд.

Великий Київ у Google News

підписатися
    загрузка...