7 секретів зубних вінірів

16:43 18.08.2020

Поняття «голлівудська посмішка» виникло в 30-х роках минулого століття: зірки кіно перед зйомкою накладали на зіпсовані зуби тонкі керамічні накладки. У кадрі посмішка була бездоганною, але в реальному житті шанувальників очікував естетичний шок.

7 секретів зубних вінірів

Вініри XXI століття встановлюються на довгі роки, вони міцні, безпечні і здатні змінити вашу посмішку. На що потрібно звернути увагу при виборі вінірів?

1. Це не пломба, а красива оболонка зуба. Виготовлені стоматологом за один сеанс прямі вініри з композитних матеріалів дійсно схожі за складом з матеріалом для пломб. Терапевтичні вініри зазвичай встановлюють при невеликому пошкодженні 1-3 зубів.

2. Кожен ортопедичний вінір унікальний. Непрямі вироби виготовляються в два етапи. Після діагностики лікар робить зліпок, потім в лабораторії за допомогою комп’ютерного моделювання проектується кожна коронка.

3. Існує три типи непрямих вінірів:

  • композитні – здатні потемніти при надмірному вживанні соків, червоного вина і фруктів з інтенсивним пігментом;
  • керамічні – міцні, прослужать років 20, не темніють від напоїв;
  • цирконієві – лідери міцності, для виготовлення цирконієвий каркас покривають якісною керамікою.

4. Люмініри – це ті ж вініри з товщиною пластинки 0,2 мм. Люмініри – це патентована назва продукції американської компанії, в інших брендів це просто ультратонкі вініри. Такі накладки вимагають бездоганної білизни зубів.

5. Для установки накладок потрібно пройти діагностику. Лікар оцінює стан кісткової тканини, виключає розвиток запальних процесів, новоутворень, відколів і тріщин. У клініці «Оксфорд Медікал» часто застосовується мікроскоп для надточної оцінки робочої зони.

6. Вініри – не імпланти і не виправляють прикус. Накладки захищають зуби від зовнішнього впливу і покликані створити гарну посмішку. Вони попереджають проблеми з розширенням міжзубного простору і ховають скручені різці, тріщини і відколи, але виправити прикус здатні виключно брекет-системи. У разі втрати зуба потрібно установка імпланту з вживленням титанового стержня.

7. Вініри – це рішення на все життя. Для їх установки необхідно сточити емаль зуба, тому в подальшому просто зняти накладку не вийде, тільки замінити на нову. Після установки вінірів власник вчиться правильно доглядати за ними. Досвід мільйонів власників вінірів підтверджує – бездоганна посмішка коштує всіх зусиль.

Великий Київ у Google News

підписатися