7 днів високого мистецтва. У Софії Київській стартував фестиваль Bouquet Kyiv Stage

Автор: Галина Ворона
20:48 27.08

У Національному заповіднику “Софія Київська” сьогодні стартував IV Фестиваль високого мистецтва Bouquet Kyiv Stage, який поєднує музику, візуальне мистецтво, кіно, театр, літературу, балет і фешн. Цьогорічна тема фестивалю – “МИ. Між минулим та майбутнім”. Усі події, а це сім днів музики, візуального мистецтва, театру, літератури, бесід під ясенем із лідерами думок та культурними діячами та насичена дитяча програма, будуть пов’язані з темою часу і проживанням життя “тут і зараз”.

7 днів високого мистецтва. У Софії Київській стартував фестиваль Bouquet Kyiv Stage

Захід відкрився синтетичним дійством, яке поєднало відеопроекції робіт з дерева Олександра Животкова, Йогана-Георга Пінзеля, янгольський спів дитячого хору “Щедрик” і прозору та вишукану електроніку Антона Дегтярьова.

Хор “Щедрик” – найвідоміший та найдавніший професійний дитячий хор Києва, у 2021 колектив святкує своє п’ятдесятиріччя. Цей концерт є ключовим у концепції фестивалю.

За словами організаторів, Bouquet Kyiv Stage 2021 — це розмова про наше майбутнє мовою мистецтва.

Вони запрошують усіх доєднатися до фестивалю та разом збудувати картину бажаного, реального майбутнього через культуру і мистецтво, минуле і теперішнє, таємниці та новітні дослідження, мозаїчні та графічні образи, об’єднуючи історію та сучасність, поєднуючи різні жанри і стилі мистецтва.

У програмі:

  • прем’єри мультидисциплінарних спецпроєктів (музична програма за мотивами виставки «Катарсис», аудіовізуальний проєкт про міський простір, фешн-перфоманс та інші)
  • 20 музичних подій, серед яких виступи Аві Авіталя, Акселя Колстада та Remi Panossian Trio
  • унікальна виставка “Катарсис”, що поєднала бароко і сучасність через роботи “українського Мікеланджело” XVIII сторіччя Йоганна-Георгія Пінзеля, його учня Франциска Олендзького та сучасного українського художника Олександра Животкова
  • ретроспектива 30 років українського кіно в «Кінобукеті» від Володимира Войтенка
  • бесіди під ясенем про те, що на пульсі сучасності, з письменницею Оксаною Забужко, Олегом Сенцовим та іншими гостями зі співзасновником фестивалю Євгенієм Уткіним
  • літературні зустрічі-обговорення, куратором яких є літературний критик Євгеній Стасіневич
  • дитяча програма з майстер-класами, вуличним театром, зустрічами з письменниками та творцями дитячого кіно.

Більш детально з програмою фестивалю можна ознайомитись тут.

Дати проведення: з 27 серпня по 2 вересня. Вхід вільний (оплата лише за вхід на територію заповідника “Софія Київська”).

Нагадаємо, цими вихідними у Голосієві відзначать день народження найбільшого парку, а деснянців запрошують у парк Кіото на Family Fest.

Великий Київ у Google News

підписатися