6 нових скверів створять у трьох районах столиці (АДРЕСИ)

18:28 11.06.2020

У Святошинському, Подільському та Дніпровському районах столиці створять 6 нових скверів, а в долині річки Коноплянка – ландшафтний заказник.

6 нових скверів створять у трьох районах столиці (АДРЕСИ)

Таке рішення підтримали на засіданні комісії Київради з питань екологічної політики, повідомляє Управління екології та природних ресурсів КМДА.

Зокрема, нові зелени зони будуть облаштовані:

У Святошинському районі

  • між будинками №№22, 24 на вул. Академіка Булаховського;
  • між будинками № 10 на вул. Бахмацька, № 23/15 на вул. Клавдіївська та № 30/13 на вул. Рахманінова;
  • між будинками №№ 23Б, 23В, 31 на вул. Генерала Наумова.

У Подільському районі

  • на вул. Воздвиженській.

У Дніпровському районі

  • між будинками № 2/26, 4, 6 на вул. Вифлеємській, № 22/1, 24, 26/2 на проспекті Соборності та № 1/22, 3 на вул. Тампере;
  • на вул. Краківська, 14/6.

Депутати також проголосували за оголошення території долини річки Коноплянка, розміром 1,4 гектара, біля вулиці Вітряні гори ландшафтним заказником місцевого значення.

Зараз на цьому місці – зелена зона з цінними породами дерев, деякі дуже поважного віку. А вздовж території тече струмок Коноплянка. Цікаво, що на території басейну цього струмка розташовані 7 об’єктів природно-заповідного фонду. А біля водойми живуть рідкісні болотяні черепахи.

Як повідомлялося раніше, ще 5 нових скверів створять у Дніпровському районі.

Нагадаємо, у парку «Троєщина», що розташований вздовж проспекту Романа Шухевича, до Дня Києва завершили другу чергу реконструкції, яка відбувається у три етапи – за кількістю водойм на великій території. Раніше на цьому місці була захаращена неприваблива територія.

“Великий Київ” роздивився новий парк на Троєщині (ФОТОРЕПОРТАЖ).

Великий Київ у Google News

підписатися