5G в Україні бути! Уряд затвердив план впровадження технології

16:59 11.11.2020

Сьогодні Кабмін ухвалив низку рішень для покращення якості зв’язку та посилення захисту інформації. Зокрема, затвердили план заходів для впровадження 5G зв’язку в Україні.

5G в Україні бути! Уряд затвердив план впровадження технології

Про це повідомив прем’єр-міністр України Денис Шмигаль. Технологія має з’явитися в доступі, згідно плану, до кінця наступного року.

Діджиталізація країни можлива лише за швидкісного та доступного інтернету. Уряд активно працює і в цьому напрямку”, – зазначив Шмигаль.

Також, було запропоновано аби держпідприємство Український державний центр радіочастот відраховувало до державного бюджету не 80% свого прибутку, а 30%. За умови, що інші 50% прибутку будуть направлені на створення необхідних інструментів для моніторингу якості мобільного зв’язку та Інтернету.

Це дасть змогу мати повну картину в цьому питанні та реалізувати завдання про те, що 95% населених пунктів мають доступ до високошвидкісного Інтернету, – додав прем’єр-міністр.

Нагадаємо, що не всі кияни радіють новому мобільному зв’язку. Влітку кілька десятків активістів мітингували проти впровадження в Україні 5G інтернету. Акція протесту відбулась під стінами Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері зв’язку.

Крім того, петиція про заборону впровадження 5G набрала 25 тисяч голосів.

Як повідомлялося, 4G охопив ще 23 станції метро.

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...