500 грн за бустер, дистанційний лікарняний, затримання депутата-“слуги” на хабарі: топ-3 новини дня

Автор: Марія Супрун
21:09 09.02.2022

Сьогодні стало відомо, коли почнуть виплачувати 500 грн за бустерну дозу. Крім того, українцям дозволили при появі симптомів COVID-19 або грипу не йти до лікарні, а відкривати лікарняний у дистанційному режимі. А ще чинного депутата Київради і ще п’ятьох осіб викрили на одержанні 1,26 млн грн хабара за сприяння в організації роздрібної торгівлі у столиці.

500 грн за бустер, дистанційний лікарняний, затримання депутата-“слуги” на хабарі: топ-3 новини дня
оренда квартири Київ

“Великий Київ” зібрав для Вас топ-3 новини середи, 9 лютого. 

500 грн за бустер

Сьогодні стало відомо, що додаткові 500 гривень за вакцинацію бустерною дозою від коронавірусу можна буде отримати за програмою “єПідтримка” з 14 березня. 

Також Кабмін дозволив пенсіонерам та громадянам з інвалідністю І і ІІ груп витратити “Вовину тисячу” на житлово-комунальні послуги та ліки.

Дистанційний лікарняний

Також, на другому році пандемії, українцям дозволили при появі симптомів COVID-19 або грипу не йти до лікарні, а відкривати лікарняний у дистанційному режимі. Лікар може створити медичний висновок про тимчасову непрацездатність на період до 5 днів. Деталі – тут.

Депутата від “Слуги народу” викрили на хабарі

Ще однією резонансною новиною стало те, що чинного депутата Київради від партії «Слуга народа» Владислава Трубіцина і ще п’ятьох осіб викрили на одержанні 1,26 млн грн хабара за сприяння в організації роздрібної торгівлі у столиці.

Великий Київ у Google News

підписатися