500 додаткових місць. У Голосіївському районі реконструюють гімназію

10:23 18.10

Вже скоро у Голосіївському районі з’явиться близько 500 додаткових учнівських місць. Департамент містобудування та архітектури КМДА надав містобудівні умови та обмеження для реконструкції гімназії №179, що знаходиться на проспекті Голосіївському, 120-В.

500 додаткових місць. У Голосіївському районі реконструюють гімназію

Як повідомив заступник директора Департаменту будівництва та житлового забезпечення Юрій Тацій, щорічно кількість учнів у гімназії збільшується, тому навчальний заклад перевантажений.

Під час реконструкції планують здійснити надбудову над триповерховою будівлею закладу, що дозволить створити додатково 15 учнівських аудиторій, 9 класів для вивчення іноземних мов та спортивну залу.

В свою чергу, затверджено перелік умов та обмежень, яких мають дотримуватись проектанти реконструкції, зокрема:

  • гранична висота об’єкта не має перевищувати 18 метрів;
  • необхідно врахувати вимоги статті 69 Повітряного кодексу України, адже будівля знаходиться в зоні обмежень забудови за умови безпеки польотів;
  • передбачити санітарно-технічні заходи по зменшенню несприятливого впливу наднормативних рівнів шуму;
  • реконструкція повинна здійснюватися на підставі обмірних креслень та висновків щодо несучої здатності конструкцій та їх експлуатаційної придатності, а також при наявності технічного висновку про можливість реконструкції;
  • проектування необхідно вести відповідно до затверджених рішень детального плану території.

Нагадаємо, скоро у Києві відкриє свої двері після реконструкції дитячий садочок №151 у Подільському районі. Добудований третій поверх дав змогу збільшити потужність закладу до 160, а садочок став європейського рівня (ФОТО).

загрузка...

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...