-50% на оренду і сплату пайової участі. Які пільги отримає столичний бізнес від міста

16:45 18.12.2020

Київська міська рада має намір підтримати підприємців, продовживши дію знижки на оренду комунального майна та сплату пайової участі.

-50% на оренду і сплату пайової участі. Які пільги отримає столичний бізнес від міста

Як повідомляється на сайті мерії, відповідний проект рішення підтримала постійна комісія з питань бюджету та соціально-економічного розвитку. 

Зокрема, йдеться про такі заходи підтримки:

  • надання тимчасової знижки у 50% на оренду комунального майна орієнтовно з 01 січня 2021 року і на період дії карантинних обмежень, але не раніше 30 червня 2021 року
  • встановлення орендної плати  у розмірі 1 грн, незалежно від розміру орендної плати, визначеної у договорах оренди, якщо використання об’єкта оренди неможливе у зв’язку з введенням обмежувальних заходів;
  • поширення знижки у 50% на сплату пайової участі власниками майданчиків для харчування. На такий же період –  ввесь час дії карантинних обмежень. 

Також зазначається, що суб’єктам пересувної та сезонної торгівлі, які вибороли право на здійснення діяльності в м. Києві на конкурсах та мали сплачувати за розміщені об’єкти торгівлі –  скасували таку плату за період жорсткого локдауну з 17 березня 2020 року по 22 травня 2020 року.

Відповідний проект рішення мають винести на одне із засідань Київради.

Як повідомлялось, Кличко скликає позачергову сесію Київради, яку ініціювали в “Євросолідарності”.

Нагадаємо, Кабмін продовжив карантин, який зараз діє в Україні з обмеженнями «помаранчевої» зони, до 28 лютого, а також переглянув перелік заборон, додавши нові. Також в Кабміні нарешті визначилися з датами посиленого карантину – які обмеження діятимуть, а Рада підтримала карантинну допомогу бізнесу.

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...