50 молодих талановитих киян отримають премію 10 тисяч гривень

Автор: Марія Супрун
18:55 09.06.2021

За особливі досягнення в розбудові столиці України 50 молодих талановитих киян отримають премію Київського міського голови. Грошову винагороду у розмірі 10 тисяч гривень отримають лауреати за свій внесок у розвиток молодіжного руху, наукові та творчі досягнення столиці.

50 молодих талановитих киян отримають премію 10 тисяч гривень

Як повідомила заступниця голови КМДА з питань здійснення самоврядних повноважень Олена Говорова, вже підписано відповідне розпорядження.

Вона зазначила, що перелік лауреатів затверджено з урахуванням рішення відповідної конкурсної комісії.

«П’ятий рік поспіль міська влада відзначає премією талановиту молодь Києва за особливий внесок у розбудову нашого міста. За результатами засідання конкурсної комісії обрано 50 найкращих молодих і талановитих кандидатів, серед яких премії розподілилася за номінаціями: за наукові досягнення – 20, за творчі досягнення – 15, за внесок у розвиток молодіжного руху – 15», – зауважила Говорова.

Виплату премій забезпечуватиме Департамент молоді та спорту КМДА в межах бюджетних призначень за галуззю «Соціальні програми з питань сім’ї, дітей та молоді» на 2021 рік.

Довідково. Премія заснована у 2016 році та присуджується щороку до Дня молоді за видатні досягнення молоді у розбудові столиці України, здійснені у календарному році, що передує її присудженню (при цьому можуть також враховуватися досягнення претендента за попередні роки). Премію вручають в одній із номінацій громадянам України віком від 14 до 35 років, місце проживання яких зареєстровано у Києві. Лауреатів премії Київського міського голови буде урочисто відзначено в рамках молодіжної акції «Таланти Києва» з нагоди Дня молоді.

Як повідомлялося раніше, кожен випускник закладу середньої освіти може отримати 100 тис. гривень від Парламенту за максимальні бали ЗНО. Крім того, по 10 тисяч гривень стипендії від президента України отримають абітурієнти, які найкраще складуть ЗНО.

Великий Київ у Google News

підписатися