5 порушень карантину, за які найчастіше штрафують киян

13:20 13.04.2020

На сьогоднішній день правоохоронці склали вже 814 адмінпротоколів щодо порушників обмежувальних заходів у столиці. У бюджет з порушників через суди стягнено вже понад 150 тисяч гривень.

5 порушень карантину, за які найчастіше штрафують киян

Про це мер Києва Віталій Кличко заявив під час онлайн прес-конференції.

За його словами, протоколи складені за такі порушення:

  • 91 – за перебування у громадських місцях без масок чи респіраторів;
  • 21 – за перебування групою більше 2 осіб;
  • 26 – за відвідування парків та скверів;
  • 7 – за відвідування спортивних і дитячих майданчиків;
  • 66 – за порушення правил самоізоляції.

Я весь час закликаю мешканців столиці зрозуміти всю серйозність загрози. Закликаю берегтися і дотримуватися обмежень. І я вдячний тим людям, які дослухаються. Тим же, хто нехтує правилами і наводить приклади країн, де, мовляв, не такі суворі обмеження, раджу: подивіться, як зараз розгортається ситуація в тій же Москві! Це не так далеко, як США, Італія та Іспанія. Може зрозумієте, що обмеження в столиці були запроваджені вчасно? І задля вашої безпеки!” – повідомив мер столиці.

Він нагадав, що для того, аби місто якнайшвидше повернулося до звичного життя, потрібно виконувати необхідні умови.

Їх придумала не міська влада. Ми спираємося на рекомендації фахівців Всесвітньої організації охорони здоров’я, медиків, на досвід інших країн”, – сказав Віталій Кличко.

Він підкреслив, що міська влада робить все, аби уникнути інфекційного вибуху, що призведе до колапсу медицини і великої кількості жертв. Як це сталося в Сполучених Штатах, Італії та Іспанії.

Тому не треба шукати приводів, щоб не дотримуватися правил! Це ваше здоров’я і життя! Це безпека ваших рідних і близьких», – наголосив Віталій Кличко.

Як повідомлялось, у столиці посилили карантинні патрулювання, а ще поліція похвалилась технікою, за допомогою якої знаходить порушників карантину. 

Нагадаємо, всього в столиці вже 495 підтверджених випадків захворювання на COVID-19. Померли – 9, одужали – 12, лідером по кількості хворих минулої доби став Печерський район (МАПА) з вогнищем COVID-19 у Лаврі.

Станом на 13 квітня в Україні 3102 лабораторно підтверджені випадки COVID-19, з них 93 летальні, 97 пацієнтів одужали. 

Великий Київ у Google News

підписатися