5 мертвих цуценят під вікнами – їх викинув з багатоповерхівки місцевий мешканець

Автор: Марія Супрун
16:18 29.12.2021

У Києві чоловік викинув з вікна багатоповерхівки новонароджених цуценят. Раніше їх тіла, що були розкидані по подвір’ю, знайшли місцеві мешканці.

5 мертвих цуценят під вікнами – їх викинув з багатоповерхівки місцевий мешканець

Про це йдеться у сюжеті “Вікна-Новини”. За словами Олени, яка знайшла трупи тварин, вона від шоку навіть одразу не викликала поліцію.

“Я в житті не бачила такої жорстокості. Розплакалася, у деяких цуценят була кров на мордочці. Нібито їх просто з вікна викидали на вулицю”, – розповіла Олена.

Зараз біля будинку лежить лише одне цуценята, інших вже прибрали. У багатоповерхівці мешкає чоловік, який постійно вживає алкоголь і у нього є нестерилізована собака.

Чоловік був напідпитку та у скоєному зізнався, у нього дійсно народила собака, він викинув цуциків у вікно, бо вони йому не потрібні. На питання про гуманність власних дій – мовчить. За словами Олександра Михайловича, його собака народжує постійно. Проте він проти стерилізації.

Жінка викликала поліцію, але після приїзду правоохоронців власник собаки заперечив, що викидав цуценят на вулицю. Жінка написала заяву. Якщо доведуть причетність чоловіка до злочину, йому загрожує до 3 років позбавлення волі.

За словами, головного ветлікаря Києва Наталії Мазур, цуценятам, яких викинули, не більше 5 днів. І попри закон про жорстоке поводження з тваринами, випадки злочинів почастішали.

Нагадаємо, п’ять мертвих цуценят знайшли під вікнами житлового будинку на Дарниці.

Раніше стало відомо що буде з чоловіком, який викинув з 7 поверху кішку та чотирьох кошенят.

Великий Київ у Google News

підписатися