5 історій медиків, які загинули внаслідок обстрілу в клініці ADONIS: залишились діти та рідні на фронті

Автор: Оксана Тупальська
16:53 10.07

У філії клініки ADONIS, розташованій поруч зі станцією метро Лівобережною загинули 5 представників медичного персоналу та двоє пацієнтів. У медичному закладі розповіли історії співробітників, яких втратили 8 липня.

5 історій медиків, які загинули внаслідок обстрілу в клініці ADONIS: залишились діти та рідні на фронті
Світлодіодне освітлення
Ми глибоко співчуваємо родичам та близьким всіх загиблих та постраждалих. Нехай їхні душі знайдуть спокій, а пам’ять про них залишиться назавжди в наших серцях. Молимось за життя нашого касира Наталії Моляр, яка наразі знаходиться в реанімації у вкрай важкому стані, – повідомили у медзакладі. 
В час обстрілу 8 липня в клініці перебувало близько 35 людей. Не всі встигли зреагувати на повітряну тривогу та спуститися в укриття. Одразу після вибуху лікарі, які вціліли, надавали допомогу постраждалим. Через добу після трагедії, 9 липня, в клініці все ще розбирали завали.
 
Вікторія Анатоліївна Бондаренко
Вікторія була старшим касиром і матір’ю двох дітей. Вона була професійним співробітником та завжди усміхненою людиною, готовою допомогти. Її син і чоловік зараз воюють за нашу країну. Вікторія завжди приносила радість та позитив у роботу.
 
Світлана Іванівна Поплавська
Лікар акушер-гінеколог, мати трьох дітей. Пацієнти та колеги згадують її, як світлу, добру та турботливу лікарку, яка професійно та уважно спостерігала за вагітними. Світлана була віддана своїй професії і сім’ї, її тепла усмішка завжди дарувала надію і підтримку.
 
Тетяна Василівна Шарова
Старша медсестра та мати. У 2014 році на початку війни із сімʼєю тікали від війни з Донецька. Син був у полоні. Її сила та рішучість були прикладом для нас усіх. Нещодавно вона одружила свого сина, і ми всі раділи за неї. Тетяна була не лише професіоналом своєї справи, але й добрим другом, її співчуття і підтримка були незамінними для кожного з нас.
 
Віктор Леонідович Брагуца
Лікар УЗД діагностики, душа нашої філії. Без батька залишились двоє доньок. Він завжди був позитивним, постійно жартував, підбадьорював і допомагав колегам. Його енергія та доброзичливість завжди будуть з нами. Він був справжнім професіоналом і людиною з великим серцем, його веселий дух завжди піднімав настрій у колективі.
 
Оксана Василівна Корж
Сестра-господиня, матір двох дітей. Її менший син в цьому році закінчив школу, а старша донька нещодавно народила двійнят. Оксана була нашим потужним «двигунчиком», яка могла за декілька хвилин реалізувати неможливе. Вона була прекрасною людиною, яка завжди дарувала радість і підтримку. Її турбота та увага до дрібниць створювали атмосферу затишку і гармонії. Її відданість сім’ї і роботі була безмежною, і ми всі відчували її любов і підтримку щодня.
Філії клініки ADONIS 28 років. на вулиці Раїси Окіпної в Києві. На четвертому поверсі, який найбільше постраждав під час російського обстрілу велика поліклініка, нижче – стаціонар та лабораторія. Засновниця мережі медичних центрів “Адоніс” Ольга Гиріна розповіла ТСН.ua, що перебувала в клініці в день трагедії. Втім вийшла незадовго до вибуху.
 
Приблизно біля другої години дня я була в клініці, мені треба було поїхати в банк. Я тільки вийшла до машини, минуло буквально 5-7 хвилин, сіла в машину, і стався вибух”, — розповіла Ольга Гиріна.

Постраждала центральна частина. Мій кабінет, маніпуляційні кабінети, кабінет гінеколога, УЗД… Четвертий поверх непридатний для існування. Плити повністю зруйновані, видно третій поверх. Щодо обладнання — не можемо зараз дати якусь оцінку, тому що все під завалами. Міська влада дала нам екскаватор, ми це все розбираємо, – сказала Ольга Гиріна.

Удар прийшовся саме на кабінет гінеколога Світлани Поплавської. Лікарку одразу доставили до іншої лікарні, робили все можливе, але врятувати життя не вдалося. 

Вона сказала, що вона в кабінеті, що все добре. Близько 11-12 години. Казала, що в неї прийом і що вибухів вона не чула. Після того, як з’явилася інформація в Мережі, це вже під час другої тривоги, вона не брала слухавку… Ми приїхали на місце, а нам сказали, що її відправили до лікарні швидкої допомоги. Оперували її більше трьох годин, але не могли врятувати, —  розповіла Юлія Коваль, подруга загиблої Світлани Поплавської.

Адміністрація клініки “Адоніс” відкрила збір для допомоги родинам загиблих внаслідок ракетного удару. 

Раніше “ВК” розповідав, що у Києві внаслідок російського обстрілу 8 липня загинуло 33 людини, 5 з них – діти. Також пошкоджено 129 будівель.

Великий Київ у Google News

підписатися