4 екскурсії від мистецтва до містики, які киянам варто відвідати у вихідні

Автор: Оксана Тупальська
11:13 13.04

В суботу та неділю варто не гаяти час та вийти з дому в пошуках нових знань та вражень.

4 екскурсії від мистецтва до містики, які киянам варто відвідати у вихідні
Світлодіодне освітлення

Куди варто сходити у суботу та неділю:

«Чарівна Пуща-Водиця»14 квітня, 12:00
Проїдемось в трамваї по «тунелю кохання». В самому селищі, прогулюючись, подивимось які старовинні дачі ще збереглися, побачимо церкву 1900-х років та мавзолей усипальницю роботи Городецького. Прогуляємось по парку, послухаємо історії про життя киян та дачників.

«Містика старого міста»13 квітня, 14:00
Місто віри і місто сили. Сили таємничої, споконвічної, невідворотної. Саме так можна сказати про сакральні місця старого міста. Хіба не цікаво дізнатись про неї більше? Зрозуміти звідки пішли цікаві легенди про містичні явища минулих століть та доторкнутись до живої історії? Наша мандрівка саме про це.

«Храми Подолу»14 квітня, 12:00
Подільські храми, які є унікальним елементом православного мистецтва, стали важливою частиною життя міста, слугуючи місцем для духовного відпочинку та молитви подолян. У сучасні часи, кияни продовжують звертатися до цих священних місць за допомогою та втіхою.

«Мандрівка в паралельний світ»14 квітня, 12:00
Кирилівська психіатрична лікарня – це лікувально-каральний заклад, який давно став легендарним. Його корпуси пам’ятають людські страждання, а стіни ввібрали в себе втрачені надії. Історія закладу, його енергетика, його химерність та необхідність – все це на екскурсії.

Великий Київ у Google News

підписатися