34-річний киянин знущався над дружиною у присутності дітей. І це далеко не вперше

Автор: Микита Мухомор
20:52 05.02

Чоловік систематично скоював психологічне та фізичне насильство над своєю дружиною, в той час як малолітні діти могли лише спостерігати за його ганебними вчинками.

34-річний киянин знущався над дружиною у присутності дітей. І це далеко не вперше

Про це повідомляє пресслужба Київської міської прокуратури.

Слідство встановило, що підозрюваний умисно, систематично словесно ображав нецензурними висловлюваннями свою дружину, залякував, принижував та погрожував їй фізичною розправою. Варто додати, що усі ці дії кривдник вчиняв у присутності малолітніх дітей.

Крім того, чоловік більше 10 разів притягувався до адміністративної відповідальності за вчинення домашнього насильства. А у листопаді 2019 року його посадили за це до в’язниці. Проте, звільнившись з місць позбавлення волі, чоловік не зробив для себе належних висновків та продовжив вчиняти психологічне насилля відносно дружини.

У зв’язку з цим прокуратура повідомила про підозру 34-річному киянину за ст. 126-1 КК України. Санкція статті передбачає максимальне покарання у вигляді двох років позбавлення волі. 

Після завершення розслідування обвинувальний акт буде скеровано до суду.

До речі, відсьогодні в Україні працює платформа для шерингу історій жертв домашнього насилля “Мені здається”. На сайті можна знайти номери гарячих ліній, посилання на безкоштовні психологічних консультацій, а також рекомендації щодо того, як розпізнати домашнє насильство. Платформа анонімна та конфіденційна. 

Читайте також: Депутати хочуть у сотні разів збільшити штрафи для домашніх тиранів

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...