300 сирійських бойовиків готуються померти в Україні

Автор: Леся Москаленко
08:55 01.04

Сирійські бойовики, які воювали під час сирійської війни на боці Башара Асада та мають тісні стосунки із росією, готуються до участі в російській війні проти України.  300 завербованих найманців вже прибули до росії для проходження військової підготовки, та представляють 25-ту дивізію сирійської армії, відому як Tiger Forces.

300 сирійських бойовиків готуються померти в Україні Фото: New York Times

Про це повідомляє Укрінформ із посиланням на The New York Times.

Сирійські бойовики воюватимуть за чималі гроші, зараз вербувальники в Сирії складають списки тих, хто поспішає стати гарматним м’ясом для війни в Україні. Щоправда, сирійцям обіцяють, що їх не залучатимуть до бойових дій, а доручатимуть їм, наприклад, охорону складів чи інших об’єктів. Охочих спочатку перевіряє сирійська служба безпеки, а потім їх передають росії.

The New York Times пише, що за словами одного із вербувальників, росіяни для війни в Україні хочуть завербувати 16 тисяч сирійців. Це чоловіки, переважно у віці від 20 до 45 років. Найманцям обіцяють платити від 1000 до 2000 доларів на місяць. Також їм пропонують 3000 доларів премії після повернення до Сирії. У разі смерті їхнім сім’ям виплатять 2800 доларів, та даватимуть ще 600 доларів щомісяця упродовж року. 

Читайте також: Росія вбиває Чорне море і має за це відповідати

Нагадаємо, авіакомпанія Wizz Air продає росіянам квитки на червень до Будапешта, Дебрецена та Софії.

Великий Київ у Google News

підписатися