3 роки “коптив” повітря і труїв мешканців лівого берега: посадовцю підприємства вручили підозру

Автор: Галина Ворона
19:56 28.08

Столичний посадовець може на три роки сісти за грати за те, що його підприємство кілька років забруднювало повітря і труїло киян небезпечними речовинами.

3 роки “коптив” повітря і труїв мешканців лівого берега: посадовцю підприємства вручили підозру

Про це розповіли у прокуратурі Києва.

Під час досудового розслідування встановлено, що керівництво столичного підприємства з виготовлення фанери та дерев’яних плит, грубо ігноруючи вимоги дозвільних документів у сфері охорони навколишнього природного середовища та приписи контролюючих органів, протягом 2016-2018 років допускало наднормативні викиди небезпечних забруднюючих речовин в атмосферне повітря, у тому числі в зоні житлової забудови в районі Соцміста, концентрація яких перевищувала гранично допустимі норми до 6 разів.

За висновками експертиз, перевищення граничнодопустимих концентрацій забруднюючих речовин призводили до погіршення стану атмосферного повітря та негативно впливало на здоров’я мешканців Дніпровського району.

За результатами досудового розслідування особі, яка відповідала за дотримання і виконання природоохоронного законодавства України на підприємстві, повідомлено про підозру за ч. 1 ст. 241 КК України. Слідство у кримінальному проваджені триває.

Санкція статі передбачає покарання до 3 років обмеження волі з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю до 3 років.

Читайте також: Помітили вирубку лісу чи забруднення річки? Повідомити про порушення можна миттєво зі смартфону

До слова, на Червоному хуторі, де до якості повітря також багато питань, днями помітили, як на території лікарні вночі спалювали сміття.

Нагадаємо, вода біля Дніпровської набережної перетворилась на зелено-сіру кашу. Місцеві звинувачують забудовника  

Великий Київ у Google News

підписатися