3-й день Паралімпіади в Токіо: скільки медалей виборола українська команда та яке місце займає у медальному заліку

Автор: Галина Ворона
16:48 27.08.2021

У третій день змагань на Паралімпійських іграх у Токіо-2020 збірна України виборола 13 медалей: 2 золоті, 7 срібних і 4 бронзових.

Про це повідомляє НОК,

Золоті медалі для України вибороли:

• Мар’яна Шевчук (пауерліфтинг до 55 кг)
  • Анна Стеценко (плавання, 400 м в/c, клас – S13)

Срібні:

• Владислав Білий (легка атлетика, метання списа, клас F38)
  • Анастасія Москаленко (легка атлетика, метання булави, клас – F32).
  • Сергій Кліпперт (плавання, 100 м на спині, клас S12)
  • Катерина Денисенко плавання, 100 м на спині, клас S8)
  • Андрій Трусов (плавання, 200 м комплекс, клас – SM7)
  • Кирило Гаращенко (плавання, 400 м в/c, клас – S13)
  • Євгенія Бреус, Олена Федота, Наталія Мандрик (фехтування, командна рапіра, клас – А та В)

Бронзові:

• Юлія Павленко (легка атлетика, стрибки у довжину, клас T11)
  • Єгор Дементьєв (велотрек, індивідуальне переслідування на 4 км, клас С5)
  • Юлія Іваницька (дзюдо, до 48 кг, клас B2)
  • Наталія Ніколайчик (дзюдо, до 52 кг, клас B1)

Від імені усієї олімпійської родини щиро вітаємо з успіхами наших паралімпійців, їх тренерів та Національний комітет спорту інвалідів України! Пишаємося і вболіваємо за вас!

Таким чином, у активі нашої збірної 22 нагороди. За підсумками третього дня Україна так само, як і вчора, посідає 9-ту сходинку в медальному заліку (3 – золотих, 13 – срібних, 6 – бронзових). Лідирує у медальному заліку наразі Китай, спортсмени якого завоювали 45 медалей, у тому числі 20 – золотих.

Нагадаємо, 24 серпня у Токіо стартували Параолімпійські ігри-2020. Вони триватимуть до 5 вересня. Від України в Токіо на Паралімпіаді виступлять 143 атлети, які змагатимуться в 15 видах спорту з 22 можливих.