2,6 млн грн “до зарплати”. Голова ОТГ і депутат райради на Київщині попались на хабарі

Автор: Галина Ворона
17:20 07.05

Голову однієї з ОТГ Київщини та депутата райради затримали на хабарі у 2,6 млн грн, який вони вимагали за сприяння у виділенні землі для здійснення підприємницької діяльності. За деякими даними, мова може йти про голову і депутата Димерської ОТГ.

2,6 млн грн “до зарплати”. Голова ОТГ і депутат райради на Київщині попались на хабарі

Про це розповіли у прокуратурі Київщини.

За даними слідства, голова однієї з об’єднаних територіальних громад Київщини, депутат районної ради та їх посередник намагалися заволодіти грошовими коштами потерпілого, запевнивши його, що можуть допомогти вирішити питання з виділенням земельної ділянки під ведення особистого селянського господарства та, в подальшому, зміни її цільового призначення на землі промислового виробництва, чого фактично не мали наміру робити.

Під час першої зустрічі вони повідомили, що їхні послуги будуть коштувати 2,6 мільйони гривень. Отримати оговорену суму вони мали намір частинами – 280 тисяч, 800 тисяч та 1,6 мільйони гривень.

Під час одержання посередником другої частини коштів у сумі 800 тис гривень вказаних осіб було затримано в порядку ст. 208 КПК України.

Наразі їм повідомлено про підозру у шахрайстві, вчиненому в особливо великих розмірах за попередньою змовою (ч.2 ст.15, ч. 2,4 ст. 190 КК України), вирішується питання щодо обрання запобіжних заходів. 

У прокуратурі не уточнюють, про яку ОТГ Київщини йде мова, а от видання “Київський регіон” пише, що це затримані – голова Димерської ОТГ Володимир Підкурганний, який  є представником “Слуги народу”, та депутат районної ради Кожанов. 

До слова, слухи про затримання саме Підкурганного з’явились ще вчора.

Про Підкурганного відомо, що в 2019 році він очолював виборчий штаб  народної депутатки від “Слуги народу” Ольги Василевської-Смаглюк. 

З 2010 року він працював суддею Вишгородського районного суду Київської області, однак був звільнений у 2018 році  за незаконні рішення у “справах Майдану”.  Зокрема, справа щодо нього була відкрита за заявою голови ГС “Українська спілка Автомайдан” Андрія Михайловського.

Читайте також: Що упало – то моє. Столичний поліцейський під час патрулювання пограбував чоловіка, що попав у біду

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...